Vakuummasāža

Vakuummasāža ir veids kā cīnīties ar celulītu, samazināt apjomus un padarīt ādu tvirtāku.

Vakuummasāža būtībā ir tāda pati masāža, kā visas citas masāžas, tikai tai ir cita tehnoloģija. Vakuummasāžas aparāts piesūcas pie ādas kā banka, tāpēc tā ir daudz dziļāka, var tikt klāt dziļākām vietām, līdz ar to tauku slāni var pacelt un kārtīgi izmasēt. Arī lielus muskuļus ir vieglāk masēt ar vakuumu nekā ar rokām. Ar vakuumu taisa arī klasiskās muguras masāžas, piemēram, sportistiem, cilvēkiem, kam lieli muskuļi. Masējot ar rokām, audi tiek piespiesti uz leju, masējot ar vakuumu - pacelti uz augšu. Katrā masāžas reizē tiek izdarīti noteikti procesi - limfas drenāža, tauku šūnu aktivizēšana, saistaudu nostiprināšana un beigās atkal limfas drenāža.

Stikla kausiņā vakuums iesūc problēmzonas ādas laukumu, notiek intensīva un dziļa masāža, kas uzlabo vielu maiņu, asinsriti, celulīta šūnu membrānas kļūst caurlaidīgākas līdz ar to no šūnām labāk izvadās šlakvielas, šūnas samazinās apjomā un āda kļūst gludāka. Masāžas rezultātā ādā pastiprināti veidojas elastīns un kalogēns, kas nodrošina ādas elastību.

Kā ar grūtniecības periodu?
Var masēt kājas, vēderu gan nē. Kāju masēšana pat atvieglo nogurušas kājas, tūsku, kas pie grūtniecības ir bieža parādība.

Cik drīz pēc dzemdībām drīkst apmeklēt vakuummasāžu?
Jau divus mēnešus pēc tām. Arī tad, ja bijis ķeizargrieziens; samasēta rēta ātrāk dzīst un iegūst patīkamu izskatu. Arī kad ar krūti baro bērniņu- drīkst nākt, vienīgais- uzmanīgi piemeklējam attiecīgās eļļiņas.

Vai var nomasēt arī apjomu?
Jā, to var ļoti labi izdarīt. Kursa laikā var atbrīvoties arī no liekajiem centimetriem. Ja sieviete vēlas arī samazināt svaru, tad papildus limfodrenāžas un vakuummasāžu apmeklēšanai, jāievēro kāda diēta un/vai jāapmeklē sporta zāle. Ar asāžu vien ir grūti samazināt svaru, bet, ja dara to kompleksi, tad rezultāts iegūstams ātri un efektīvi.