Individuāli izgatavoti eļļu maisījumi un krēmi ar ēteriskajām eļļām

Klientiem ir iespēja pasūtīt individuāli izgatavotu kosmētiku un eļļas dažādiem pielietojumiem- gan sejai (krēmi, skrubīši, acu želejas utt.), gan ķermenim (anticelulīta eļļa , krūšu tvirtumam u.c.), gan roku un kāju kopšanai. Tie tiks veidoti tikai un tieši jums, balstoties uz jūsu sajūtām un vēlmēm. Tie kalpos jūsu labsajūtai vai arī -lai atrisinātu attiecīgās problēmas. Ēteriskās eļļas, dabīgās eļļas un kosmētiskās bāzes krēmiem un želejām tiek iegādātas no Anglijas kompānijas Fleur Professional Aromatherapy. Šīs kompānijas produkcija - dabīgās ēteriskās eļļas, hidrolāti, absolūti, bāzes eļļas, neitrālās kosmētisko līdzekļu bāzes tiek pārbaudītas gan ar hromatogrāfijas, gan ar gāzes pārbaudes metodēm, tā atbilst visiem profesionālās aromterapijas standartiem un prasībām. Šī produkcija spēj iedarboties uz cilvēka psihoemocionālo, fizisko un enerģētisko stāvokli.

Aptuvenā cena anticelulīta eļļai 100ml – 16 Eur, eļļai nagu un ienadžu nostiprināšanai 30ml - 8 Eur, krēmi sejai 30 ml - aptuveni 8-13 Eur, krēmi rokām 50ml - 11-13 Eur. Cenas ir atkarīgas no pievienoto ēterisko eļļu daudzuma un izmaksām.

Šampūnu un kondicionieru bāzes bez parabēniem un SLS 1L - 25 Eur, organisks - 28 Eur (iespējami mazāki tilpumi, sākot no 100ml).